cz en

Srpnový Prázdninový pohár

V neděli dne 21.8.2016 proběhl již tradiční srpnový golfový turnaj pod názvem PRÁZDNINOVÝ POHÁR 2016. Od 7:30 hod. byla pro hráče v prostorách recepce Beroun GC otevřena registrace, ...

Srpnový Členský večer

Rádi bychom Vás pozvali na další členský večer tohoto roku, který se bude konat dne 20.8.2016 od 19:00 hod. v klubovně. Tentokrát bude členský večer předcházet tradičnímu golfovému turnaji ,,Prázdninový pohár 2016“.

Grilovací akademie

V pátek dne 12.8.2016 proběhla na venkovní terase restaurace na Veselé 909 první grilovací akademie, kterou pro vás připravil Miroslav Kubec, prezident AKC ČR a Executive Chef Restaurace na Veselé 909 společně ...

Foto soutěž

Po úspěšném prvním ročníku soutěže o nejhezčí fotografii berounského hřiště, z.s, kterou vyhrál František Hambálek a odnesl si za první místo fotoaparát značky NIKON S9900, vyhlašují Beroun Golf Club, z.s ve spolupráci se společností NIKON II. ročník soutěže o nejhezčí fotografii hřiště.

 

Korean Cup 2016

Dne 23.7.2016 se v Beroun Golf Clubu odehrál II. ročník golfového turnaje The Korean Cup, který byl pořádaný Beroun Golf Clubem ve spolupráci s korejskou ambasádou a jeho excelencí Ha Young Moonem, korejským velvyslancem. Turnajová atmosféra byla od rána skvělá.

Prázdninový pohár

V neděli 24.7.2016 se konal již tradiční golfový turnaj pod názvem ,,Prázdninový pohár" . V 7:30 hod. proběhlo zahájení registrace a současně pro hráče byla připravená na restauraci snídaně formou švédského stolu. Slavnostní zahájení se uskutečnilo ...

Alpin Tour 2016 by hotel Wöscherhof

V sobotu dne 25.6.2016 proběhl na našem hřišti Beroun GC turnaj Alpin tour 2016 sponzorovaný rakouským hotelem Wöscherhof. Zahájení proběhlo v prostorách restaurace, kde pro členy a jejich hosty byla připravena bohatá snídaně ...

Italian Tournament

V sobotu dne 18.6.2016 se konal členský golfový turnaj ,, ITALIAN TOURNAMENT 2016 ,, pořádaný Beroun Golf Clubem ve spolupráci s Velvyslanectvím Italské Republiky a Italsko-Českou obchodní komorou.


EURO 2016 - FANDÍME FOTBALU

Od prvního zápasu českého týmu na ME 2016 ve Francii jsme pro Vás v restauraci Na Veselé 909 připravili speciální fotbalovou nabídku.

MetLife Golf Cup 2016

V sobotu dne 28.5.2016 se konal již 7. ročník tradičního členského golfového turnaje sponzorovaný společností MetLife pod názvem MetLife Golf Cup 2016. Od 7:30 hod. byla zahájena registrace s wellcome drinkem a snídaní.

Nový jídelní lístek

Rozhodl jsem se, připraveným štěstí přeje, původně jsem vám chtěl představit nový jídelní lístek od pátku 20. května, ale potřebuji doladit ještě nějaké drobnosti a tak se na nový jídelní lístek můžete těšit od pondělí 23. května, ...

Pálení Čarodějnic 2016

V sobotu dne 30.4.2016 se v areálu golfového hřiště „u studánky“ konalo již tradiční pálení čarodějnic, na kterém se sešlo téměř 50 hostů. Před samotným zapálením ohně došlo k rozlosování dvojic I. ročníku MATCH PLAY, tedy mistrovství klubu ve hře na jamky.

Hrnčířské trhy

Jarní hrnčířské a řemeslnické trhy v Berouně se blíží. Již 7. a 8. května 2016 se uskuteční na Husově náměstí dvoudenní přehlídka hrnčířských výrobků. K této příležitosti jsme pro Vás připravili speciální pobytový balíček v Beroun Golf Clubu.

Nový bytový dům

Nový bytový dům, který se připravuje v rámci druhé etapy projektu Krásný Svět, má nové webové stránky www.krasnysvet.com. K dnešnímu dni již rezervováno 30% bytů z celkového počtu 40 jednotek.

Na hřiště bez obav 2016!

Stejně jako v minulém roce, tak i letos pro Vás uspořádal Beroun Golf Club seminář zaměřený na golfová pravidla a jejich hlavní změny v roce 2016. Využijte jedinečnou možnost a zúčastněte se přednášek ...

Velikonoční turnaj

V sobotu dne 2.4.2016 proběhl první klubový turnaj tohoto roku pod názvem "NAMALUJ SI SVÉ VEJCE". Startovalo se v 9:00 hod. z odpaliště č. 1 postupným startem. Vkladem do turnaje bylo malované vajíčko vlastní výroby.

První sekání!

Neklamná známka definitivně odešlé zimy. Ve čtvrtek 17.3 a v pátek 18.3 na berounské golfové hřiště vyjel kompletní vozový park "sekaček" pod vedením headgreenkeepera Martina Šindlera.

Fitness centrum

Dovolujeme si Vás informovat, že z důvodu pravidelné údržby a opravy posilovacích strojů ve fitness centru jsou dočasně některé z nich mimo provoz. Oprava strojů byla již nezbytná. Děkujeme za pochopení.

Provozní sdělení

Dovolujeme si Vás informovat, že z důvodu technické poruchy nebudou některým členům Beroun GC fungovat vjezdové karty ke klubovému domu a proto prosíme o trpělivost při ručním otevírání závory za pomocí recepce.

Otevření restaurace

Oznamujeme Vám, že od úterý 1.3.2016 opět otevíráme naší restauraci. Restaurace bude v průběhu měsíce března otevřena od úterý do neděle ( úterý - pátek od 11:00 - 19:00 hod., sobota a neděle od 09:00 - 19:00 hod. ).

Beroun je v TOP 10 golfových hřišť v České Republice

Beroun se umístil na 6. místě mezi všemi českými hřišti podle zámořských odborníků z Golf Digestu. Česká republika se řadí mezi 206 zemí planety, kde si lze zahrát golf.

Sanitární úklid

Dovolujeme si Vás informovat, že od pondělí 15.2.2016 do neděle 21.2.2016 bude v prostorách klubového domu probíhat každoroční sanitární úklid. Z tohoto důvodu bude celý klubový dům ...

Sobotní relax v Berouně!

První únorová sobota přilákala na naše hřišti bezmála 120 hráčů. Nádherné počasí napomohlo ke skvělé náladě, která panovala nejen na hřišti, ale i v prostorách klubového domu. Pro hráče bylo připraveno po deváté jamce občerstvení v podobě horké bramborové polévky ...

Beroun otevřen

Díky dobrým povětrnostním podmínkám Vám oznamujeme, že hřiště je opět otevřené a navíc ke každému green fee na 18 jamek od nás dostanete jako dárek 5 hraných golfových míčků dle vlastního výběru. Rezervace teetimu na tel.: 313 101 090.

Do Berouna přišlo jaro!

Po pátečním prvním letošním sekání greenů, přivítalo v sobotu berounské golfové hřiště téměř sto hráčů. Díky dobrým povětrnostním podmínkám si všichni hráči golfovou hru užili. Hřiště i na dále zůstává otevřené.

Berounský Golfový Magazín

Přinášíme Vám první letošní číslo berounského golfového magazínu, kde se dočtete třeba o plánu členských turnajů, nabídky pro členy klubu nebo důležité termíny v roce 2016.

Zimní radovánky

V sobotu přivítalo golfové hřiště plno nadšenců zimních sportů. Díky bohaté sněhové nadílce bylo možné zanechat v provozu běžeckou dráhu a díky silným mrazům je i možné bruslit ...

Novoroční drajv probíhal uvnitř i venku

Dne 1.1.2016 se od 14:00 hodin konal již tradiční NOVOROČNÍ DRAJV, který zahájil v klubovně prezident klubu Ing. Vojtěch Matějček. Poté se členové odebrali na jamku č. 7, kde si mohli odpálit svůj první letošní golfový míček. Pro všechny bylo připraveno malé novoroční občerstvení.