cz en

Prázdninový pohár

V neděli 24.7.2016 se konal již tradiční golfový turnaj pod názvem ,,Prázdninový pohár" . V 7:30 hod. proběhlo zahájení registrace a současně pro hráče byla připravená na restauraci snídaně formou švédského stolu. Slavnostní zahájení se uskutečnilo ...

Členský večer 23.7.2016

Rádi bychom Vás pozvali na další členský večer tohoto roku, který se bude konat dne 23.7.2016 od 19:00 hod. v klubovně. Tentokrát bude členský večer předcházet tradičnímu golfovému turnaji ,,Prázdninový pohár 2016“.

I.Liga v Berouně

Již tento pátek, sobotu a neděli bude berounské hřiště hostit jednu z nejvyšších golfových amatérských soutěží České Golfové Federace I. Ligu družstev mužů a žen. Rádi bychom Vás tímto pozvali, abyste přišli osobně podpořit hráče, kteří se této soutěže účastní.

Foto soutěž

Po úspěšném prvním ročníku soutěže o nejhezčí fotografii berounského hřiště, z.s, kterou vyhrál František Hambálek a odnesl si za první místo fotoaparát značky NIKON S9900, vyhlašují Beroun Golf Club, z.s ve spolupráci se společností NIKON II. ročník soutěže o nejhezčí fotografii hřiště.

 

Alpin Tour 2016 by hotel Wöscherhof

V sobotu dne 25.6.2016 proběhl na našem hřišti Beroun GC turnaj Alpin tour 2016 sponzorovaný rakouským hotelem Wöscherhof. Zahájení proběhlo v prostorách restaurace, kde pro členy a jejich hosty byla připravena bohatá snídaně ...

Italian Tournament

V sobotu dne 18.6.2016 se konal členský golfový turnaj ,, ITALIAN TOURNAMENT 2016 ,, pořádaný Beroun Golf Clubem ve spolupráci s Velvyslanectvím Italské Republiky a Italsko-Českou obchodní komorou.


EURO 2016 - FANDÍME FOTBALU

Od prvního zápasu českého týmu na ME 2016 ve Francii jsme pro Vás v restauraci Na Veselé 909 připravili speciální fotbalovou nabídku.

MetLife Golf Cup 2016

V sobotu dne 28.5.2016 se konal již 7. ročník tradičního členského golfového turnaje sponzorovaný společností MetLife pod názvem MetLife Golf Cup 2016. Od 7:30 hod. byla zahájena registrace s wellcome drinkem a snídaní.

Nový jídelní lístek

Rozhodl jsem se, připraveným štěstí přeje, původně jsem vám chtěl představit nový jídelní lístek od pátku 20. května, ale potřebuji doladit ještě nějaké drobnosti a tak se na nový jídelní lístek můžete těšit od pondělí 23. května, ...

Pálení Čarodějnic 2016

V sobotu dne 30.4.2016 se v areálu golfového hřiště „u studánky“ konalo již tradiční pálení čarodějnic, na kterém se sešlo téměř 50 hostů. Před samotným zapálením ohně došlo k rozlosování dvojic I. ročníku MATCH PLAY, tedy mistrovství klubu ve hře na jamky.

Hrnčířské trhy

Jarní hrnčířské a řemeslnické trhy v Berouně se blíží. Již 7. a 8. května 2016 se uskuteční na Husově náměstí dvoudenní přehlídka hrnčířských výrobků. K této příležitosti jsme pro Vás připravili speciální pobytový balíček v Beroun Golf Clubu.

Nový bytový dům

Nový bytový dům, který se připravuje v rámci druhé etapy projektu Krásný Svět, má nové webové stránky www.krasnysvet.com. K dnešnímu dni již rezervováno 30% bytů z celkového počtu 40 jednotek.

Na hřiště bez obav 2016!

Stejně jako v minulém roce, tak i letos pro Vás uspořádal Beroun Golf Club seminář zaměřený na golfová pravidla a jejich hlavní změny v roce 2016. Využijte jedinečnou možnost a zúčastněte se přednášek ...

Velikonoční turnaj

V sobotu dne 2.4.2016 proběhl první klubový turnaj tohoto roku pod názvem "NAMALUJ SI SVÉ VEJCE". Startovalo se v 9:00 hod. z odpaliště č. 1 postupným startem. Vkladem do turnaje bylo malované vajíčko vlastní výroby.

První sekání!

Neklamná známka definitivně odešlé zimy. Ve čtvrtek 17.3 a v pátek 18.3 na berounské golfové hřiště vyjel kompletní vozový park "sekaček" pod vedením headgreenkeepera Martina Šindlera.

Fitness centrum

Dovolujeme si Vás informovat, že z důvodu pravidelné údržby a opravy posilovacích strojů ve fitness centru jsou dočasně některé z nich mimo provoz. Oprava strojů byla již nezbytná. Děkujeme za pochopení.

Provozní sdělení

Dovolujeme si Vás informovat, že z důvodu technické poruchy nebudou některým členům Beroun GC fungovat vjezdové karty ke klubovému domu a proto prosíme o trpělivost při ručním otevírání závory za pomocí recepce.

Otevření restaurace

Oznamujeme Vám, že od úterý 1.3.2016 opět otevíráme naší restauraci. Restaurace bude v průběhu měsíce března otevřena od úterý do neděle ( úterý - pátek od 11:00 - 19:00 hod., sobota a neděle od 09:00 - 19:00 hod. ).

Beroun je v TOP 10 golfových hřišť v České Republice

Beroun se umístil na 6. místě mezi všemi českými hřišti podle zámořských odborníků z Golf Digestu. Česká republika se řadí mezi 206 zemí planety, kde si lze zahrát golf.

Sanitární úklid

Dovolujeme si Vás informovat, že od pondělí 15.2.2016 do neděle 21.2.2016 bude v prostorách klubového domu probíhat každoroční sanitární úklid. Z tohoto důvodu bude celý klubový dům ...

Sobotní relax v Berouně!

První únorová sobota přilákala na naše hřišti bezmála 120 hráčů. Nádherné počasí napomohlo ke skvělé náladě, která panovala nejen na hřišti, ale i v prostorách klubového domu. Pro hráče bylo připraveno po deváté jamce občerstvení v podobě horké bramborové polévky ...

Beroun otevřen

Díky dobrým povětrnostním podmínkám Vám oznamujeme, že hřiště je opět otevřené a navíc ke každému green fee na 18 jamek od nás dostanete jako dárek 5 hraných golfových míčků dle vlastního výběru. Rezervace teetimu na tel.: 313 101 090.

Do Berouna přišlo jaro!

Po pátečním prvním letošním sekání greenů, přivítalo v sobotu berounské golfové hřiště téměř sto hráčů. Díky dobrým povětrnostním podmínkám si všichni hráči golfovou hru užili. Hřiště i na dále zůstává otevřené.

Berounský Golfový Magazín

Přinášíme Vám první letošní číslo berounského golfového magazínu, kde se dočtete třeba o plánu členských turnajů, nabídky pro členy klubu nebo důležité termíny v roce 2016.

Zimní radovánky

V sobotu přivítalo golfové hřiště plno nadšenců zimních sportů. Díky bohaté sněhové nadílce bylo možné zanechat v provozu běžeckou dráhu a díky silným mrazům je i možné bruslit ...

Novoroční drajv probíhal uvnitř i venku

Dne 1.1.2016 se od 14:00 hodin konal již tradiční NOVOROČNÍ DRAJV, který zahájil v klubovně prezident klubu Ing. Vojtěch Matějček. Poté se členové odebrali na jamku č. 7, kde si mohli odpálit svůj první letošní golfový míček. Pro všechny bylo připraveno malé novoroční občerstvení.