Beroun Golf Club » Slovenia
MENU

Slovenia

Please, contact our colleagues for more details:

  • Pagačová Štěpánka, email: pagacova@golfberoun.cz, tel.: +420 313 101 090
  • Růžičková Veronika, email: ruzickova@golfberoun.cz, tel.: +420 728 080 775

Projekt Slovinsko je golfový projekt nabízený zejména pro naše členy a jejich přátele, ale i pro veřejnost. Slovinsko patří mezi utajený golfový klenot. Zároveň nabízí úchvatné hory, nádhernou přírodu, výtečnou gastronomii i skvělá vína.
Ve spolupráci se Slovenija Center Praha, Slovinskou ambasádou, Slovinskou golfovou federací a Adria Airways jsme pro Vás připravili škálu cestovních balíčků na vybraná slovinská hřiště v různých délkách a cenových relacích. Od balíčku Classic Holiday na sedm nocí se čtyřmi golfy až po tzv. Short Visit na dvě noci se dvěma green fee.

Balíčky mohou být na míru Vašim potřebám a přáním. Ceny jednotlivých balíčků zahrnují nejen green fee na vybraná hřiště, ale také letenky Adria Airways s dopravou bagu zdarma, ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, místní dopravu, transfer z Berouna na letiště a zpět a parkování v areálu Beroun GC.

Mezi vybranými hřišti ve Slovinsku jsou proslulý a nejstarší golfový resort v zemi Royal Golf Club Bled s 27 jamkami – 18jamkovým hřištěm King‘s a 9jamkovým Lake, dvě osmnáctky u Lublaně a Diners Golf Club a devítka Golf Club Lipica.