cz en

PROČ SI VYBRAT PROSTORY V BEROUN GOLF CLUBU


 

Beroun Golf Club je ideálním místem pro spojení příjemného golfového zážitku se světem obchodu, firemních meetingů, konferencí a setkání. Poloha resortu navíc zaručí klid v nitru přírody a zároveň snadnou dostupnost z Prahy. K dispozici pro Vás máme dvě konferenční místnosti, které se nacházejí ve 3. patře s krásným výhledem na hřiště - Konferenční místnost a Executive Room.

EXECUTIVE ROOM

Executive Room - salónek v anglickém stylu. Tento prostor je zcela separátní a tudíž vhodný pro soukromé či firemní setkání. Salónek je rozdělený do tří částí.

KONFERENČNÍ MÍSTNOST

Víceúčelová konferenční místnost s kapacitou do 100 osob se nachází ve 3.patře klubového domu, je plně klimatizovaná, vybavená video-projekcí a má ojedinělý výhled na golfové hřiště.

SVATBY

Řekněte si své ANO v krásné přírodě a uspořádejte Váš svatební den a svatební hostinu v berounském golfovém clubu. Beroun Golf Club nabízí možnost uspořádání svatby přesně podle Vašich představ.

Kontakt

V případě zajmu o nabídku na uspořádání Vaší akce kontaktujte sales managerku Veroniku Růžičkovou na tel.: +420 728 080 775 nebo emailem: ruzickova@golfberoun.cz