ÚVODNÍ SLOVO

Beroun Golf Club je prvním resortem, který se zaměřuje především na své členy, přesto vyzýváme každého, aby nás navštívil a načerpal vřelou, přátelskou atmosféru, kterou jsme se zde snažili vypěstovat, a která vám jistě umožní udělat krok zpět od rušného života a doplnit potřebnou energii pro ještě větší úspěchy.

Hřiště o délce 6 078 metrů navrhl kanadský architekt Les Furber. K vybavení resortu patří prostorná klubovna s restaurací, klubem, hotel a wellness. Vstupní hala, kde se nachází recepce, je ideální pro pořádání společenských akcí, vernisáží, výstav nebo prezentaci partnerů. Přístup do všech částí naší klubovny je bezbariérový.

Toto 18jamkové mistrovské hřiště leží jen 14 kilometrů od okraje Prahy a 5 minut jízdy od dálnice do Plzně, přesto se nachází v nedotčené přírodě nabízející nezapomenutelné výhledy na hřebeny Brd, křivoklátské lesy a údolí romantické řeky Berounky.

Jednou z nesporných výhod Beroun Golf Club je jeho poloha. Díky jeho umístění v přírodě se tak stává oblíbeným cílem nejen golfistů, ale i dalších milovníků aktivního odpočinku. V letních měsících můžete objevovat kilometry lesních cest pěšky či na kole, uspořádat turnaj v beach volejbale nebo se osvěžit v bazénu. Během zimy se naopak, v případě příznivých klimatických podmínek, ze zasněženého hřiště stává udržovaná běžkařská trasa. Do našeho golfového klubu se dostanete z centra Prahy za 30 minut, mezinárodní pražské letiště je vzdáleno pouhých 20 minut jízdy. Pro pohodlí našich hostů zajišťujeme dopravu z okolí pomocí minibusu. Ti, kteří do Berouna zavítají vlastním vozem pak jistě ocení prostorné parkoviště.

Beroun Golf Club je místo, kam se budete chtít vracet, třeba i jako člen a bude naší výsadou vás mít.

Ing. Vojtěch Matějček, prokurista, M: +420 602 435 789
Michal Tůma, prokurista, M: +420 731 418 517

KOS WIRE EUROPE s.r.o., Siřejovická 1212, 410 02 Lovosice
divize TIFANNYS, Na Veselou 909, 266 01 Beroun

O ČLENSTVÍ

Členství zahrnuje:

  • Golfová hra – denně 1×18 jamek, 1x buggy (9 nebo 18 jamek), 4x žeton na driving range =á 50 míčků, vstup do wellness centra (sauna, jacuzzi, fitness)
  • 40% sleva na stálé menu v restauraci, vybrané nealkoholické nápoje, pivo, house wine, čaj, káva
  • 30% sleva na ubytování (pouze člen, musí být fyzicky ubytovaný, cena zahrnuje snídani)
  • V případě trvalého členství každý člen platí roční hrací poplatek, který je výborem klubu stanoven na každý rok vždy od 1.1. následujícího roku, lze platit hotově či kartou nebo převodem.

Varianty členství: Roční, Trvalé

ČLENSKÉ AKCE

Pro naše členy pořádáme společenské akce po celý rok. Mohou se těšit na tématické členské turnaje, vernisáže, členské večery s bohatým cateringem. Mají možnost návštěvy všech významných a zahraničních turnajů, jako je turnaj Ladies European Tour, Czech Open apod.

AKTUALITY PRO ČLENY KLUBU

Aktuální novinky a pozvánky pro členy Royal Beroun Golf Club.

BUGGY MIMO PROVOZ

Zima je tu a z důvodu nepříznivých povětrnostních podmínek a končící letní sezóně, jsou všechna golfová autíčka zazimována a není možné je využít

Ryder Cup 29.4.2022

Dubnový Ryder Cup byl soubojem mezi českými zástupci RBGC a vietnamskou skupinou vedenou panem Tranem. Turnaj se nesl v přátelském duchu a byl plný zábavy, dobrého jídla a hudby. Večer byl zakončen soutěží trouble shot a touto akcí se přispělo i na Nadační fond RBGC. Ohňostroj byl zábavnou tečkou za skvělým dnem.